Angų, skylių pjovimas betoninėse sienose ir nešančioje sienoje

Nešančiųjų sienų angų pjovimas. Vilniuje +150 km
pir-pen: 8:00–20:00
Mes siūlome ir atliekame:

Patalpų pertvarkymas – procesas, kurio metu dažnai reikia išpjauti ir išplėsti angas sienose. Tuo pačiu metu angų pjovimas yra darbas, kurį turi atlikti kvalifikuoti specialistai, naudodami specializuotą įrangą ir atitinkamas technologijas. Jei darbas atliktas netinkamai, tai gali sukelti rimtų pasekmių, tokių kaip sienos konstrukcijos pažeidimas, įtrūkimų atsiradimas ir pažeidimai.
Jei planuojate pjauti angas savo namuose ar komerciniame pastate, žaiskite saugiai ir kreipkitės į savo srities profesionalus. Mūsų patyrę specialistai turi visas reikiamas žinias ir įgūdžius, kad kokybiškai, naudojant modernią įrangą, atliktų angų pjovimą.
Mūsų specialistų komanda gali atlikti įvairaus sudėtingumo štampavimo darbus tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Turime ilgametę patirtį šioje srityje, kuri leidžia patenkinti pačius reikliausius klientų reikalavimus – nuo ​​skylių betone iki skylių pjovimo tvirtose sienose.
Skylių išpjovimas betoninėse sienose yra sudėtingas darbas, reikalaujantis tam tikrų žinių, įgūdžių, tikslių skaičiavimų ir specializuotos kokybiškos įrangos. Garantuojame, kad mūsų technikai įvertins ruošinį ir susidėvėjimo greitį, kad būtų galima atlikti skylių pjovimo darbus milimetro tikslumu. Mūsų komanda turi visą reikalingą įrangą, kad darbus atliktų nesukeliant dulkių ir triukšmo.
Išpjauti skylutes laikančiojoje sienoje reikia iš anksto pasiruošti ir atlikti skaičiavimus: įvertinti sienos poreikį, nustatyti reikiamų eilių storį ir skaičių. Mūsų komanda pasiruošusi teikti sienos laikančiosios konstrukcijos sutvirtinimo paslaugas, kad būtų užtikrinta jos laikomoji galia išpjovus angą.
Jei norite padidinti durų ar langų plotį, esame pasirengę išpjauti angas, kad padidintume plotį. Mūsų specialistai atvyks į aikštelę, atliks apžiūrą, suteiks išsamią ir išsamią konsultaciją bei nurodys skylių pjovimo kainą.
Garantuojame aukštą darbų kokybę, tikslumą ir saugumą atliekant visus savo darbus. Kreipkitės į mus, kad gautumėte profesionalią pagalbą išpjaunant angas nepažeidžiant sienų ir nepažeidžiant jų konstrukcijos.

Projekto rengimas
Vonios ir tualeto patalpų sujungimas išpjaunant pertvarą
Vonios kambario (dėžutės išmontavimas), išardymas
Virtuvės ir svetainės kambarių sujungimas įrengiant angą sienoje
Angų suformavimas nešančiose sienose
Mūrinių sienų, pertvarų, grindų išardymas, pjovimas
Specifiniai interjero sprendimai įrengiant nišas sienose
Naujų langų ir durų formavimas išorinėse sienose
Betono pjovimas
Apskaičioti kaina vos per 1 minutę.
Angų pjovimas - betoninėse sienose ir laikančiose sienose yra individuali paslauga, neturinti fiksuotų kainos ir skaičiuojama individualiai.






Darbo laikas: nuo 8:00 iki 21:00
Konsultacijos laikas: nuo 9:00 iki 17:30
Arba skabinkite:
Kontaktai
Gaukite griovimo darbų kaina per 1 minutę.
Atsakykite į 6 klausimus, pasirinkite ką daryti.
O visa kita pasirūpinsime mes.
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 21:00
Konsultacijos laikas: nuo 9:00 iki 17:30
Balandžių g. 10 Vilnius, Lietuva
Nežinote nuo ko pradėti?

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią patirtį. Tęsdami naršymą sutinkate su privatumo politika.