Pastatų griovimas

Pastatų griovimas Vilniuje +150 km
pir-pen: 8:00–20:00
Mes siūlome ir atliekame:

„Garanto luitas” pastatų griovimo ir demontavimo darbams naudoja modernią techniką ir pažangiausius sprendimus. Griovimo proceso pradžioje įmonės kvalifikuoti specialistai įvertina pastato būklę ir parengia griovimo darbų technologinį projektą. Gavus visus reikiamus leidimus paruošiama darbų atlikimo vieta, atitinkanti visus darbo saugos reikalavimus, aptveriama teritorija, nustatomos pavojingos vietos, apribojamas patekimas į pavojingas zonas.

Atlikdami griovimo darbus naudojame įvairius įrankius, tačiau griaunant pastatus, nesvarbu, ar tai būtų visiškas ar dalinis griovimas, naudojame specializuotą įrangą. Mūsų komanda valdo pažangiausius vikšrinius ir ratinius buldozerius su kaltais, kūjais, plaktukais ir griovimo žirklėmis, kad darbas būtų atliktas tinkamai ir nepriekaištingai.
Pabaigus pastato griovimą, taip pat pasirūpiname statybinių šiukšlių išvežimu savivarčiais ir specialiu transportu arba pristatome konteineri i darbo vieta , kad mūsų klientams nereikėtų jaudintis dėl tvarkos objekte.

Pastatų griovimas yra sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis darbas, reikalaujantis laikytis visų būtinų formalumų ir turėti atitinkamą dokumentaciją, priklausomai nuo pastato kategorijos, pavyzdžiui, specializuotas pastatas, nekonstrukcinis pastatas ar nesudėtinga antrojo konstrukcija. arba pirmoji grupė.
Nugriaunant specialios paskirties pastatus reikia parengti griovimo planą, o nestatiniams ar nesudėtingiems statiniams – griovimo aprašą. Suprasdami, kad šie formalumai gali atrodyti sudėtingi, mūsų komanda visada pasiruošusi patarti ir padėti klientams suprasti visus šio proceso aspektus.

Gyvenamųjų ir ūkinių pastatų griovimas
Sodo nameliai ir garažai
Komercinės paskirties - kioskai, krautuvės, serviso dirbtuvės, tvorų išmontavimas
Pramoninių, viešosios paskirties pastatų
Ypatingų statinių griovimo ir demontavimo darbai
Gelžbetonio, betono, mūro ardymas hidraulinėmis žirklėmis ir hidrauliniais kūjais

Specializuotas dūmtakių ardymas/ kaminų ardymas

Kainos

Tai tik preliminarios griovimo darbų kainos, leidžiančios susidaryti vaizdą. Tiksli kaina priklauso nuo daugelio faktorių, paminėtų aukščiau. Labai rekomenduojame užpildyti formą ir gauti nemokamą sąmatą – tai paprasčiausiu būdu leis žinoti tikslią jūsų griovimo projekto kainą.

Kontaktai
Gaukite griovimo darbų kaina per 1 minutę.
Atsakykite į 6 klausimus, pasirinkite ką daryti.
O visa kita pasirūpinsime mes.
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 21:00
Konsultacijos laikas: nuo 9:00 iki 17:30
Balandžių g. 10 Vilnius, Lietuva
Nežinote nuo ko pradėti?

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią patirtį. Tęsdami naršymą sutinkate su privatumo politika.