Griovimo darbai

Griovimo darbai Vilniuje +150 км
pir-pen: 8:00–20:00
Mes siūlome ir atliekame:

Griovimo darbai - yra svarbus etapas prieš pradedant bet kokį naują projektą. Jei planuojate statybą, renovaciją ar pertvarkymą, tuomet būtina pasirūpinti, kad griovimas būtų atliktas efektyviai ir saugiai. O jei norite, kad procesas vyktų sklandžiai ir be jo problemų, tuomet geriausia kreiptis į profesionalus. Siūlome visą spektrą griovimo paslaugų Vilniuje, Kaune,Panevezyje, Alytuje ir Marijampolėje. Mūsų specialistų komanda pasiruošusi greitai, kokybiškai ir laiku atlikti bet kokius griovimo darbus. Garantuojame savo darbo saugumą ir švarą, taip pat siūlome konkurencingas kainas. Visus griovimo rūpesčius palikite mūsų komandai – mielai padėsime nugriauti seną ir atnaujinti naują!

„Garanto luitas” Griovimo darbus atlieka rankiniu ir mechaniniu būdu.

Griauti ir ardyti nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti. Ne veltui šiuo atveju galime pritaikyti posakį „lengviau pasakyti nei padaryti“, mat toks darbas reikalauja fizinių jėgų ir technikos. Įprastai šie darbai netgi reikalauja tam tikrų specifinių žinių ir patirties.

Griovimo ir ardymo darbus, žinoma reikėtų traktuoti įvairiai – priklausomai nuo paties darbo specifikos, skiriasi sudėtingas bei kiti aktualūs faktoriai (kaip kad darbo laikas, reikiamos įrangos ir žmonių skaičiaus).

Sienų griovimas
Betoninių ir medinių grindų demontavimas
Griauname vonios kabarį (vonios kapsulę)
Ardome gipsines, medines, mūrines pertvaras
Pilnas kapitalinis butų paruošimas remontui
Specializuotas dūmtakių ardymas / kaminų ardymas
Kainos

Tai tik preliminarios griovimo darbų kainos, leidžiančios susidaryti vaizdą. Tiksli kaina priklauso nuo daugelio faktorių, paminėtų aukščiau. Labai rekomenduojame užpildyti formą ir gauti nemokamą sąmatą – tai paprasčiausiu būdu leis žinoti tikslią jūsų griovimo projekto kainą.

Kontaktai
Gaukite griovimo darbų kaina per 1 minutę.
Atsakykite į 6 klausimus, pasirinkite ką daryti.
O visa kita pasirūpinsime mes.
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 21:00
Konsultacijos laikas: nuo 9:00 iki 17:30
Balandžių g. 10 Vilnius, Lietuva
Nežinote nuo ko pradėti?

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią patirtį. Tęsdami naršymą sutinkate su privatumo politika.